Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyiket vegyem a...

Szerintetek melyiket vegyem a 2 játék közül: Batman Arkham City GOTY vagy GTA IV (xboxra lesz valamelyik)?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 18:05
 1/10 anonim válasza:
Ezek elég "elavult" játékok.Jó nem fogalmazok ilyen drasztikusan,de egyiksem egy mai darab,de egyébként mind2 nagyon jó.Én ujabb játékokat ajánlanék:AC4.GTA 5 stb..
2013. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én várnék a helyedbe Szeptember 17-ig, mivel akkor jön a GTA V.
2013. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, és ezért akarom bepótolni, mert ugye jön a GTA V-t meg az új batman. de ha tudtok ajánlani valamit akkor mondhattok(gta v,ac4,bf4-en kívül,mert ezeket a karácsonyi szezonban tervezem)
2013. aug. 6. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:

The Elder Scrolls 5: Skyrim Legendary Edition

Assassin's Creed 3 Washington Edition

Crysis 3 Hunter Edition

Forza Horizon

Call of Duty Black Ops 2

2013. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi, jöhetnek még
2013. aug. 6. 16:09
 6/10 ekindla válasza:
Call of Duty 4, battlefield 3, Forza Horizon stb...
2013. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 minecraftnotch78000 válasza:
szia nekem egy GTA 4-em van Xboxon és nagyon jo!!! ajánlom neked mindenképpen a GTA 4-et vegyed meg noha nem valami uj játék de ami nem uj az nem lehet jo? szerintem a GTA 4 lenne a legjobb választás :D
2013. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sztem pedig tényleg vedd meg a gta v-t és megkérdezhetem hogy hány gb-os az xbox-od mert én is gta v-t kérek karácosnyra és ugye kell 8 gb szabad hely ahoz hogy elinduljon a játék nekem sajna csak 4 gb-os ugyhogy vennünk kell mlg egí 16 gb-os pendrivet arra rakom rá mert csak arra fog ráférni és ráadásul még ha át akarom valakihez vinni nem kell nála is 8gb szabad hely hanem viszem magammal a pendrive-t és ott berakom a gépbe :DDD és sztem azért is vedd meg a gta v-t és ne a IV-t mert ebben:

1. jobb a grafika szerintem

2. három karakter van és ha eggyikröl váltasz a másikra akkor nem fog benne a másik megállni hanem folytatja tovább magátol az életét

3. minden karakternek külön feladatai vannak tehát 3x annyi feladat és nehezebb is így :DDD

4. és sokkal de sokkal modernebb és ugye a 4-be van az hogy nem lehet repülözni csak helikopterezni ebben pedig már mindenben lehet ülni elvileg még a hullámvasutra is :DDD


ugyhogy sztem inkább gta v-t vedd meg :DDDD

2013. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem 250gb-os
2013. dec. 15. 08:48
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor neked jó neked fel megy rá a 8gb akkor :DDD de tényleg a gta 5-t vedd meg teljesen megéri az árát :DDDD
2013. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!