Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion-on valaki meg tudná...

Aion-on valaki meg tudná szerezni a szárnyakat nekem?

Figyelt kérdés
Már sokat Aionoztam de nem tudom megszerezni a szárnyakat mert iszonyú lassan fejlődök. Most vagyok 3-mas. Nem kérek fikázásokat, aki tudna nekem fejlődni és szárnyat szerezni az irjon üzit.

2013. aug. 6. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

ellentmondasos a kerdesed, ha tenyleg "sokat" Aionoztal volna akkor 1 ora alatt meg lenne a 10-es szint es lennenek szarnyaid

mellesleg ne csinald az a hulyeseget hogy megadod valakinek az accountod adatait

2013. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már 2 órája itt küzdök és csak a 4. szint lett meg most. Iszonyu lassan fejlődik nemtudom miért.

Miért ne? Ha valaki el is lopja, nem vesztek vele sokat.. Amúgy is egy 4-es karit ki vinne el?

2013. aug. 6. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:

nem feltetlenul 4-esen lopja el, megvarhatja hogy elerd a max szintet, nem is olyan ritka az account lopas/feltores

hogy erted hogy kuzdol? ha csak egyszeruen csinalod a questeket amiket a terkep mutat 2 ora alatt megvagy 9-es, meg ujonckent is, elegge szajbaragos jatek

2013. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na és ha miután megcsinálta, megváltom a PIN-t és a jelszót? Ezután nagyon nem tudja feltörni.
2013. aug. 6. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

jobb ha te huzod a karid, legalabb megismred a kasztod es a jatekot, a szarnyak meg nem akkora durranas hogy megerje massal huzatni a karid

de ha kis szinten nem boldogulsz 1 ilyen konnyu jatekban akkor nagy szinten tenyleg iszonyat lassan fogsz fejlodni

2013. aug. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy este alatt fent lehetsz 25 son siman....de ha ely oldalon vagy perentu seron akkor irj es segitek az en karimmal mint mentor...
2013. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, Elyos vagyok Perento szerón. Aki tud az húzzon!
2013. aug. 9. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!