Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 3 játékhoz hol...

Gáspár Márton kérdése:

A Fallout 3 játékhoz hol lehet ingyen és magyarul letölteni a dlc-ket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám ,hogy megvan a fallout 3 magyarul ,de nekem a dlc-ék csak angolul vannak letöltve,mert nem találtam magyarul és mivel nagyon szar az angolom és nem mindegy hogy mit válaszolgatok az npc-knek ,ezért nem tudna valaki egy linket adni egy olyan oldalról ahonnan külön-külön lehet letölteni,magyarul és ingyen?Azért lenne fontos külön-külön ,mert már az Operation Anchorage megvan magyarul és ki is játszottam ,de ha ezen múlik akkor jó lenne egyben mind az 5 dlc ,csak fontos hogy magyar legyen.Szóval kérlek segítsen aki tud értelmes választ adni.Köszönöm.

2013. aug. 6. 15:51
 1/4 kislaki válasza:
Fallout 3: Game of the Year(goty)ezt ha torrenten megtalálod akkor nyert ügyed van! mert ez az alapjátékot is tartalmazza +5 dlct!magyarul!ha letöltötted először a sima fallout 3-at telepíti fel.utána külön kell feltenni a dlcket...és elindításnál a launcherben kikell pipálni őket...de csak ha meg van ez...van ncore-od?
2013. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh végre valaki válaszolt,köszönöm.Igen van ncore-om és le is töltöttem a Game of the Year-t,csak azt nem tudom ,hogy ha azt feltelepítem akkor nem vesznek el a mentéseim?Mert már 65 órám van a játékban :D ,szóval nem lenne kellemes meglepetés ha felülírná a mentéseimet,ezt gondolom megérted,szóval kérlek ebben segíts,hogy ez így fog működni?Előre köszönöm a válaszod,már tényleg azt hittem senki sem segít,kösz.
2013. aug. 10. 23:53
 3/4 kislaki válasza:
bocsánat, hogy csak most írok!ha csak az alapjátékkal toltál 60 órát akkor no problem :D nyugodtan csinálhatod!azért egy biztonsági mentést nyomass :D
2013. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksa köszi,sajnos már túl sok helyet foglalt a gépemen a fallout,ezért letöröltem,de köszi,hogy segíteni akartál.
2013. szept. 10. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!