Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legyszi ha segitene valaki....

Legyszi ha segitene valaki. Csabitasbol jeles jatekban mit kapott gyermekem 4000ft+ afas SMS ert? Aranyat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

hahahahahahahahaha

Láma.

Üdv,

VPeti

2013. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor már kettő is van belőle..ahh..Azt hiszem ebből telefon elkobzás lesz. :(
2013. aug. 7. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ja, sajna ilyen ez a világ... :/

Egyik ismerősöm öccse, (pedig már nem is kicsi gyerek, 13 éves) hasonlóképpen, csak más játékkal csinált magának 20e-Ft-os telefonszámlát...

2013. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ezen a csábításból jelesen van olyan hogy akció pont.:) Ebből sok embernek kevés van (köztük nekem is), de orvosolható a probléma, sms-el lehet kb 1000 akciópontot kapni ami tényleg "aranyat" ér.:D Bár én ezért személy szerint nem adok pénzt, inkább gyűjtögetem a pontokat a pénzt meg telefonálásra használom.:)
2013. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! A játékban 10 akciópontot kapsz naponta, plussz ha játsszol a szobádban lévő játékkonzolon, akkor is lehet, hogy akciópontot vagy dollárt nyersz. Szerintem mondd meg neki, hogy a 6. epizódban, ha Rosalya (az amcsi verzióban így hívják, nem tudom, hogy magyar szerveren mi a neve) gyűrűjét nem megtalálja, hanem megveszi, akkor a következő epizód elején ő majd odaadja neki a hamis gyűrűt (mivel a sajátját időközben megtalája), ami naponta plusz egy akcióponttal jutalmaz meg. (Én ezt még NEM csináltam meg, csak utánaolvasásból tudom, szerintem ha meg akarja csinálni, akkor ő is olvasson utána, lehetőleg angolul vagy franciául.) Kicsit eltértem a témától, de remélem, hogy segít, és nem fog rászorulni az SMSek küldözgetésére.
2013. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Katasztrófa ez a játék...
2013. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, egy fokkal most mar tobb fogalmam van mi is tortenik ebben a jatekban, de az meg mindig nem tiszta, hogy normal esetben 400ft ba kerul egy emelt dijas sms, de 4000ft? Normalisak ezek? Azota is csak kapkodom a levegot, ha ra gondolok.A helyzeten persze nem valtoztat..fejmosas..csekk feladas..s persze a remeny hogy 14 evesen talan megertettem vele,legkozelebb akkor csinal ilyet, ha O maga keresi meg a penzt ra.
2013. aug. 8. 19:30
 8/8 anonim válasza:
Emiatt jó a kártyás mobil. :|
2013. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!