Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb pénzgyűjtő...

Melyik a legjobb pénzgyűjtő tank? WoTban

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Prémium tankok közül szerintem a T34, az IS6, vagy a jagdtiger 8.8. A nem prémium tankok közül pedig a kv-1 vagy a t1 heavy.
2013. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Prémium tankök közül bármelyik. Nekem Super Pershingem van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kisseb sebzés, nyilván Med, de Med létére lassú, de van páncélja. Ha sokat sebzel megvan akár az 50k pénz! Ami nem prém, azok közül meg a kedvencem a KV-2 Troll gunnal, nagyon jól farmol, ha Damage megvan vele! (márpedig trollal léggé oda lehet pörkölni)

Nem értem miért istenítik a kv-1-et, simán át lehet lőni, csak tudni kell hogy hol! Nagyon lassú!

2013. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyértelműen Pz III/IV!! Sokkal jobban farmol mint a premium tankok 5ös szintig! A tier 8 prem az draga(nekem)a pzIII/IV pedig nagyon olcsó és nem prem ! Legalább probald ki!
2013. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
StuG III-ast használok és tökéletesen megfelel a céljának.
2013. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kv-2
2013. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

BT-7

nekem ez jött be, mett gyors, és erős

2013. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!