Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem látom a Star Wars...

Miért nem látom a Star Wars The old republic nevű játékban a szervereket, éd hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
3 napja szedtem le, azóta gondjaim vannak vele eleinte mindig bezáródott most már újra raktam de most meg a szerókat nem látni.

2013. aug. 6. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

A víruskeresődön/tűzfaladon állíts be kivételt a "játék mappája/swtor/reatilclient/swtor.exe"-re. Ha a Windows tűzfal be van kapcsolva, azon is! (Vezérlőpult >> Biztonság (csak néhány op.rendszeren) >> Windows tűzfal >> Progam vagy szolgáltatás átengedése a Windows tűzfalon)

Ha a fentiek nem segítenek, jó lenne tudni a választ ezekre a kérdésekre:

-Routert/proxyt/peerblockot, vagy bármi hasonlót nem használsz, ugye?

-Milyen op.rendszer?

-Launcher repairt próbáltad már?

2013. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen problémám... de nálam csak egy karakternél fordult elő, csak a szeme látszott xD azt hittem valamilyen bug,de turhető volt :D
2013. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A francba, félre olvastam... azt hittem szerveket irtál xD

Bocs!

2013. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Hát, engedélyezve volt mint otthoni használat vagy hogy mondjam és most engedélyeztem a távolit is, az az igazság hogy amikor először fent volt akkor rendesen ment csak mindig bezárta a játékot viszont most szervert nemlátok és a játék nem zárul be, egyébként win 7em van és routert használok.

2. válaszolónak: rendben :DDD

2013. aug. 7. 17:00
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és van valami fixlouncher vagy mi azt próbáltam de ugyanúgy rossz,és már 3x újratettem a játékot
2013. aug. 7. 17:00
 6/8 A kérdező kommentje:
úgynéz ki, hogy a fiókommal volt gond, csináltam újat mert nagyon szarakodott, azért köszi:)
2013. aug. 9. 21:30
 7/8 Hallmark válasza:
Tehát akkor hogyan is sikerült megoldani? Mert nekem is ugyan ez a problémám
2014. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazából én kb 4x tettem újra de nem az volt a baj, a gépem szarakodott és új fiókot kellett, hogy csináljak mert egyszerűen rettenetesen lassú volt az egész buggolt meg minden, bár én abbahagytam mert csalódtam benne..4x lehetett akkor pvpzni egy héten mert free to play játékos vagyok nem fizetős..letoltad a 4 pvp-t és vége volt egy hétig ráadásul valami 40%-al kevesebb xp-t kaptam mint a fizetősök meg ilyenek amúgy egész jó csak egyedül unalmas:)
2014. máj. 30. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!