Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 (világ körül) nem...

Sims 3 (világ körül) nem szerkeszthető szomszédság miatt nem enged utazni és költözni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval arra kérnék segítséget, hogy volt-e már valakinek olyan problémája, hogy ha rányomok a telefonra vagy a szgépre, a költözés és az utazás szürke, ha felé viszem a kurzort, azt írja ki, most nem lehet kiköltözni illetve, nem szerkeszthető a szomszédság, így nem enged utazni. Miután feltöltöttem a kiegészítőt, működött az utazás, többször is jártam már Egyiptomban. Több helyen olvastam, hogy adoptálásnál jött elő ez a probléma, hogy nem érkezett meg az állat, nekem állatos kiegészítőm nincs, de gyerekeket nem rég adoptáltam. Azonban nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, mert azóta a férjet elköltöztettem a gyerekekkel, szóval akkor még ment az az opció. Tudnátok segíteni?

#utazás #hiba #Sims #Sims 3 #költözés #adoptálás #világ közül #nem szerkeszthető szomszédság
2013. aug. 7. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Eredeti/kalóz?
2013. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha már van gyereked, mindegy hol lakik, onnantól kezdve nem utazhatsz csak vele együtt.
2014. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az utazás is szürke? arra mit ír? nekem olyan volt, hogy a felnöttek éppen utaznak

a megoldás az, hogy városszerkesztő módban kiszeded a simeket a telekről, majd visszateszed

2014. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!