Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A wow-ban a warrior, paladin,...

MetanHU kérdése:

A wow-ban a warrior, paladin, deathknight, rugoe, hunter-nek pvp-re ugye resilience és hit rating kell?

Figyelt kérdés

Mert nem vagyok biztos benne .

Akik azt mondják hogy ne ezzel a mmo-val játssz kíméljenek!



2013. aug. 8. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne, ha írnál egy kiegészítőt. Mert a statokat variálták már párszor.
2013. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a deathknightnak konkrétan STR kell kizárólag, max resi, de semmiképpen sem hit rating.
2013. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

WoTLK-ben tudom, hogy 5-8% hit kell, 130(135) spell pena. Utána full STR. Ha veszel hit ratinges kiegeket, akkor meg kéne, hogy legyen. A spell pena 4 kék gem, és egy spell penás back encsa. Ezek jók egy dknak.


A hit rating azonos minden classnál. A resi természetesen alap feltétel, de csak gearből, illetve trinketből legyen. Ha nég nincs jó geared akkor fejes/válas encsába is mehet. az STR-t AGI-ra kell cserélni rugo/huntinál. Palánál csak a retri igazak ezek. És a többi kasztnál is létezik armor penás változat.


De mivel régóta nem toltam, lehet hogy sok hülyeséget írtam most le.

2013. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi woltk.
2013. aug. 8. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!