Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 szigetvilág kiegészít...

Stellita kérdése:

A Sims 3 szigetvilág kiegészítőben hogy változtassam a simem sellővé?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 11:45
 1/3 anonim válasza:
25 000 boldogságpontért tudsz venni ilyen sellőgyümölcs féleséget, amit meg kell enned.
2013. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont az előbb olvastam egy ilyen választ:D!Búvárkodás közben barátkozz össze egy sellővel (azt nem tudom hol találsz) és amikor elérsz egy bizonyos barátsági szintet vele vagy ilyesmi akkor nem is tudom melyik pontra kell kattintani de akkor ad neked asszem hínaárt vagy valami mást és azt a meg kell enned a vízben uszonyod lesz a szárazföldön pedigpikkelyes lesz a lábad :D!FIGYELEM:ha egy ideig nem úszol,zuhanyzol,fürdöl vagy nem lesz a vízzel kapcsolatod vissza változol!:D
2013. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hínárt kell enned, de azt a boltban is megveheted. És ha sellő akarsz maradni, akkor a jutalompontok segítségével megveheted az örök sellő-t. Amennyiben unod, mert elég nehéz sellővel boldogulni, akkor az extra erős gyógyelixirrel visszaváltozol szimpla "emberré".
2014. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!