Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AIR RIVALS hiba :"Internal...

AIR RIVALS hiba :"Internal application error". Mi lehet a baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemrég feltelepítettem az Air Rivals játékot a gépemre. Eleinte minden simán ment, aztán kérte, hogy tegyem fel a HackShield nevű programot. Elkezdte telepíteni aztán kiírta, hogy: "internal application error".

Aztán próbáltam feltenni patchet hozzá.

Az 1.0.0.53 volt az utolsó, amit találtam hozzá semmi.

Telepítget a játék mindenfélét... indult az 1.0.0.35-ről aztán felmegy egészen a 4.1.2.1-ig és ott megint csak előjön az "internal application error" szöveg.

Légyszi segítsetek, hogy mit kéne csinálni.


Előre is köszönöm! :-)



2013. aug. 8. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Feltehetőleg a játék szolgáltató patch szervere nem működik megfelelően, vagy elrontották a legutolsó patch-et (úgy értve hogy belenyúltak a fájlokba). A játék fórumán vagy a supporton keresztül fel veheted a kapcsolatot az ottani adminisztrátorokkal, akik feltehetőleg segíteni tudnak majd neked.
2013. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megoldva: A játék nem tudja felül írni a verzió számát.


A játék fő mappájában van egy VersionInfo.ver fálj, ezt nyisd meg Jegyzettömbbel. A sorok között fogsz találni egy "ClientVersion 4.1.2.0", na a "4.1.2.0" át kell írnod "4.1.2.1" és elmented.


A link ahol el van magyarázva: [link]

2013. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!