Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az volna a kérdésem tőletek,...

Az volna a kérdésem tőletek, hogy tudtok-e Shakes & Fidget vírusmentes hack programot?

Figyelt kérdés
Jó volna, mert mindig kevés a pénzem! És egy kis gomba sem ártana :) Szeretnék letölteni egy ilyet, csak némelyik vírusos! Ha tudtok ilyet, kérlek titeket tegyétek ki linkben!

2013. aug. 9. 08:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vírusos sincs.
2013. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De van olyan oldal ami vírusos, de olyan is van ami nem vírusos! És nekem olyan kéne, ami nem vírusos!
2013. aug. 9. 08:38
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Aha. Persze. Van. Akkor miért nem töltötted még le onnan? Értem én hogy nagyon fiatal vagy, de ettől még nem kell naivnak is lenni. Gyakorlatilag semmihez nincs olyan feltörés, ami működik. Olyanok esetleg vannak, amiken te a gépeden azt látod, hogy hatmilliós szintű, kétmilliárdos erőd van. De ez a szerveren nem fog látszódni. Olyan főleg nincs, hogy megnyomod a nagy HACK feliratú gombot és tiéd a világ. Ideje lenne kilépni a mesevilágból.
2013. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Persze igen, de csak olyat találok mindig, ami vagy olyan, hogy nem működik, vagy vírusos, vagy PL: Nyerj egy Ipad ! :P

Ezért mondtam, aki tud, az linkeljen!

2013. aug. 9. 08:48
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
De épp ez az! Hogy ez mind ÁTVERÉS az olyanoknak mint te. Van aki fizet érte és csodálkozik, hogy nem működik. És ha arra adta ki a pénzt, hogy csalhasson meg is érdemli, hogy átverjék.
2013. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De még mindig nem érted! Én olyanra gondoltam, hogy letöltöm ingyenesen, és beírom, hogy mennyit szeretnék, és

katt! És hogy ott legyen a pénz! Láttam már másnál is, és az

nem szerkesztet videó!

Példa: http://www.youtube.com/watch?v=te-sM-Fl-tg

Ez csak egy példa! Sok ilyen videó van!

2013. aug. 9. 09:02
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

"Én olyanra gondoltam, hogy letöltöm ingyenesen, és beírom, hogy mennyit szeretnék, és

katt! "


Elhiszem, hogy nehéz felfogni. De akkor sincs ilyen feltörő program. Mert nincs. Mert nem írták meg. Mert nem olyan egyszerű. Mert aki ért hozzá, az nem egy szaros játékot fog feltörni, hanem komolyabb dolgokat, amikből haszna is származik. És ha fel is töri, nem úgy, hogy ír egy programot, amire ifj. Vér István ráklikkel és máris ő a császár.


"Láttam már másnál is, és az nem szerkesztet videó! "


És azt nehéz volt felfogni amit írtam? Igen, a böngészőben látsz nagy számokat. Mintha nagyítóval mérnéd meg, hogy hány centi a farkad. Attól ugyanis nagyobb nem lesz, csak annak látszik.


Értem én, hogy 12 éves (nem feltétlen életkor) ifjú titán vagy, de ettől még rendelkezhetnél némi felfogóképességgel.

2013. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudod mit?! Hagy engem békén!!!
2013. aug. 9. 09:19
 9/19 anonim ***** válasza:
39%

te mindent elhiszel amit a youtubon latsz?

rengeteg kamu video van, amiket direkt az ilyen verpistikeknek csinalnak mind te, honnan tudod te hogy nem szerkesztett video?

2013. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Akkor a barátomnak miért sikerült?! Úgy hogy ott voltam és

láttam?! Csak akkor még nem játszottam a Fidgettel!

2013. aug. 9. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!