Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ennek a régi nintendo játéknak...

Pokerdani5 kérdése:

Ennek a régi nintendo játéknak mi az eredeti neve? Részletek alatta!

Figyelt kérdés
Ennek a játéknak keresem az eredeti nevét mert csak a sárga doboz része van meg. Tudom rávan írva a neve, de úgy mást játékot ad ki a Google. A játékban egy repülővel kell menni lőni kell az ellenséget és a repülőnek összelehet szedni a különböző darabjait. Itt egy kép a dobozáról! [link]
2013. aug. 9. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt a játékot találtam én is de ez nem az! A leírásba írtam, hogy egy repülővel vagy! :)
2013. aug. 9. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor az az 1942 lesz. Vagy az 1943.
2013. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel ránézésre egy kínai hamisítvány (tudom, mert nekem is sok ilyen volt), kizárt dolognak tartom, hogy pont ugyanazt megtaláld. Esetleg hasonlót igen, de azt is nehezen.
2013. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LucaLightingpie válasza:

Kérlek esetleg ha még tudod egy másik képfeltöltőröl

linkeld be mert nem látom a képet.

Esetleg azt meg tudnádmondani hogy milyen volt a játék menüje,esetleg róla egy kép?

Lehet hogy ismerem,mert így eddig ismerős,de nem biztos.

2016. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LucaLightingpie válasza:
2016. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!