Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Épp most játszottam ki az...

Épp most játszottam ki az Assassin's Creed 3-mat. Most nem nagyon értem mi lett a vége. Elvileg meghalt Desmond (egyrészt akkor kivel fogunk a 4. részbe az anonimuszba beülni? ) De ez még valahogy. Az a menyasszony szellem aki azt mondta hogy?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy: a tiedet megmentetted de most én következek, most mire értette? Feltámad? Tehát most ez a 2 kérdés érdekelne most nagyon. Előre köszönöm a normális válaszokat.
2013. aug. 10. 00:10
 1/5 A kérdező kommentje:
és most akkor sikerült megmentenie az emberiséget a világvégétől?
2013. aug. 10. 00:12
 2/5 A kérdező kommentje:
helyesbítek: *animusz
2013. aug. 10. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:

AC4-be te leszel saját magad aki beül az animuszba, nem lesz külön neved semmi, Ashraf Ismail így mondta hogy te magad...


számomra az AC3 Desmond befejezése azt a benyomást keltette, hogy az egész Desmond story egy nulla, csak azért rakták oda hogy valahogy visszatudjanak menni a múltba, mert el nem hiszem hogy 5 játékon keresztül mindenhova mászkálni kellett, minden fontos dolgot megszerezni, a végén meg egyszerűen meghal. na mind1, Desmondos részeket amúgyse szerettem annyira, pont ezért, mert sok értelme nem volt. szerintem az AC amúgy is csak azért jó mert múltba játszódik, ha Desmondra építenének egy játékot nem hiszem hogy ilyen nagy sikere lenne...

2013. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menyasszony szellem ?:D xD

Helyesbítve, egy Isten.


*SPOILER*

Na tehát... (Nem tudom, hogy mennyire írom pontosan, erre emlékszem):

Ez a menyasszonyod ez egy Isten, aki ide volt bezárva ebbe a templomba, és ki akar szabadulni, hogy uralkodjon az emberek felett, mert elvileg megölték a férjét. Már a brotherhoodban is, mikor beszél hozzád, oda akar csalni a templomhoz, hogy kiszabadítsad őt. Egész végig hazudik neked. A végén a másik ISten, aki megjelenik Minerva, és ő árulja el igazából, hogy mit is akar Juno. Tehát te megfogtad azt a gömböt, és valami csoda hatására megmentetted a Földet. És azért mondta, hogy jól: "Játszottad a szerepedet, most én következek.", mert most elvileg az emberek fölé akar kerekedni majd, és Desmond végigjátszotta a szerepét, mivel hosszú út során kieresztette Junot a cellájából.

Ja, a negyedik részben saját magunk a főszereplő (szerintem fps nézetet kapunk, és soha nem láthatjuk, hogy hogyan is nézünk ki). Kezd elég fura lenni a történet, nem tudom, mi fog kisülni belőle, már kezd hülyeség lenni. Na de mindegy, majd meglátjuk, mit hoz a Black Flag.

2013. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NAGGYon szépen köszönöm a válaszokat, valamivel jobban "felhomályosultam". :D
2013. aug. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!