Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sima Mount and Blade vagy a...

A sima Mount and Blade vagy a Warband szarabb?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó de a warband jobb...
2013. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de úgy is kérdezem hogy grafikailag. mert otthon asztali gépen le van szedve a warband. most nyaralni vagyok és a régi szar laptop van itt amire letöltöttem a simát és low grafon is szebbnek látom ezt mint otthon maxosan a warbandot. meg egy véleményt a with fira and nem tudom mi, de az is jó?
2013. aug. 11. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen az otthoni képernyőd és milyen a régi "szar" laptopod. És a With fire and SWORD is jó, de a warband még mindig a legjobb a három közül.
2013. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő zseniális játék.
2013. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valaki tudna küldeni egy magyarosítást a sima Mount-hoz?
2013. aug. 12. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
A sima egy "szar", a warband 100-szor jobb, több javítással , patchel és magyarosítással... Ajánlom!
2013. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pityking válasza:
A warband téjnleg jobb.A warband-nak nagyobb a térképe és több birodalom is van.
2014. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!