Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naruto shippuden ultimate...

Naruto shippuden ultimate ninja storm 3-ról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb mennyi lesz a gépigénye ha kijön pc-re? Milyen gép kell majd hozzá? Lesz annyi a gépigénye mint a the sims3-nak? (annak kb a legtöbb 4 giga volt)
2013. aug. 11. 18:13
 1/9 CsakEgyBence válasza:
Sajnos nemhiszem hogy kifog jönni pc re :'( látod a tekken se jött ki pc re.. nekem megvan xbox on és nagyon jó játék de nem lenne élvezhető gépen.. sajnálom..
2013. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ki is jön pc-re akkor is az irányítása 1 fos lesz:D az ilyen játékoknál a konzol a menő.
2013. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gépigényet nem tudom, de tuti meg fog jelenni, irányításról meg annyit hogy be kell szerezni egy joystickot és már egyből nem szar az irányítás:D
2013. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sok kocka oldalon írták hogy ki fog jönni csak kíváncsiságból kérdeztem :D
2013. aug. 11. 19:12
 5/9 CsakEgyBence válasza:
semmi gond ha még van ilyen kérdésed ird ki
2013. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gameteve mondta hogy jönni fog év vége fele.
2013. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy wtf? "Lesz annyi a gépigénye mint a the sims3-nak? (annak kb a legtöbb 4 giga volt)"


Ez a mondatod vicc akar lenni?

2013. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt a mondatot azért írtam mert a sims3-nak nem egy szar gép kell hanem egy erős ^^ amúgy miért lenne vicc elmondanád?
2013. aug. 12. 14:12
 9/9 anonim válasza:
CsakEgyBence. Tudnál linket küldeni?
2013. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!