Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ba ahogy egyre...

World of Tanks-ba ahogy egyre jobb tankjaink lesznek úgy kapunk egyre több xpt?

Figyelt kérdés

Tehát az a kérdés minél jobb tankok ellen megyek annál több xp-t kapok a sebzésekért?

Mert 3-as szintű tankoknál olyan 200-300 között van átlagba. Ha sokat lövök persze jön a 500-600 xp is.



2013. aug. 11. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én 7 tier-ben játszok és én egy jó csatáért úgy 900 xp-t kapok. egy nagyon jó csata után viszont 1400 xp-t is kaphatsz (nekem ez a legtöbb IS-el)

de ha rossz volt a csata akkor lehet 200 xp alatti is.

szóval nem igazán. kis tier-ben is lehet sok xp-t szerezni, csak meg kell érte dolgozni!

remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előzőhöz 100%-ban igaza van, az XP azon múlik milyen szerepet játszottál a csata folyamán, mennyire játszottál jó. PL.: hiába nyereitek meg a csatát ha alig lösz 1-2-t és közben foglalsz is, a végén alig kapsz pár XP-t. Na pl. akkor sem fogsz sokat kapni ha 2-3 tankot lősz ki de azoknak is csak pár Hp-je volt, de ha sok sebzést osztasz ki akkor egyre több Xp-t hoz és ha még ez mellet véded a bázist miközben az ellenség foglal az még tesz hozzá.
2013. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. És kb. mennyi idő mire eljutok egy 10-es szintű tankhoz? Csak azt a sort nyomom és a nyereségi ráta kb 50%-os. És átlagba 300-400 xp-t gyűjtök.


Vagy akinek van már 10-es szintű tankja annak mennyi idő volt prémium nélkül?

2013. aug. 13. 16:25
 4/4 anonim válasza:
Napi egy órával sztem nekem 0-ról 7 hónap volt az IS-3. A GW Panther is kb. Volt hogy Tier 8 meccsnél egyet sem lőttem, maradt 2% életem és kiléptem. Eredmény: Győrzelem, Kapott exp: 0 Pénz: 0 Nyereség -11000. De pl. GW-vel első csatáért kapok 2x20 tapasztalatot, ami elég kellemetlen. :D üdv: MetalTomi
2013. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!