Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Simpsons Tapped Out Hack...

The Simpsons Tapped Out Hack miért nem működik?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy bizonyos TSTO_v440_v0.apk File-t.(Ez az eredeti játék) Az utasítás szerint (mindent az utasítás szerint csináltam) telepítettem majd megnyitottam. Bejelentkeztem Origin-be, majd beléptem a játékba. Utána letöltöttem egy bizonyos TSTO_v440_v1.apk File-t. (Ez a játék hackelt verziója). Majd ezt is telepítettem és megnyitottam. MŰKÖDÖTT. Majd a rákövetkező napon is megnyitottam és kiadta Bart-ot hogy : Can Not Connect To Server. Megnyomtam a Retry gombot majd belépett. De a rákövetkezendő napokban már nem. Ezeket a belépéseket nagyon erős Wi-Fi-vel csináltam. Amint áttértem a gyenge Wi-Fi-re nem akart belépni. Gyanakodtam a Wi-Fi-re, és szerintem ez a probléma okozója. Szerintetek?

2013. aug. 12. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad. A gyenge wifi miatt szakadozik a net.
2013. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez hülyeség. :) Ez egy rég elavult crack. Mndig a legfrissebbet kell keresni. Jelenleg a 4.5.0-ás van amire még várni kell, hogy feltörjék. Üdv
2013. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!