Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ismer jó tps játékokat?

Én a háboru kérdése:

Valaki ismer jó tps játékokat?

Figyelt kérdés

Szeretem a tps-t csak nem nagyon találok erre a gépigényre: ((amit ismerek a gépröl ))

Nvidia geforce fx 5700

Directx 9.0

Pixel shader 2.0

Előre is kösz!



2013. aug. 12. 16:02
 1/6 anonim válasza:
Mount and blade-et próbáld meg az is tps meg van benne fps nézet is meg elég hosszú történet nincs csak annyi hogy ki volt az apád meg hogy te ki vagy és adik csinálod amedig jól esik vagy amedig el nem foglasz mindent,aztán gta-ák san andreasig bár jó lenne tudni a gép többi adatát tölsd le a everest home editon nevezetü progit és az ki írja mit tud a géped
2013. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Intel Pentium 4 , 2800 Mh z

memoria 1300

Ennyit tudok nem ismerem még nézegetem de azért kösz!!

2013. aug. 13. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is kéne valami jó lyáték ami elindulna a számítügépemen
2013. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.ig nak mondom TE A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJ
2013. aug. 14. 08:52
 5/6 anonim válasza:
1. vagyok szerintem nyugotan próbáld meg mert nekem pl egy 96 mb-s alaplapi videókari-val el futtatam a mount and blade-et nem is rosszul szóval próba szerencse :D sok sikert
2013. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem vidin 1 kérdés lehet multiban tolni az sp missiokat

ha igen szolj mert akkor töltöm is le! xD

2013. aug. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!