Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arany a Honfoglaló játékban?

Arany a Honfoglaló játékban?

Figyelt kérdés
Régen játszottam már honfoglalót és láttam, hogy megújult. Tulajdonképpen nincs nagy gondom vele.. kinézetre más de alapstruktúrája ugyan az. Sok mindent átraktak, sőt minden adatot átraktak az újra, hiszen a barátok meg minden megvan nekem. 2 millió aranyam volt, amivel eléggé elvoltam, vásárolgattam ezt azt, DE az újon ez átértékelődött licittallérá. Szóval ezt a licittallért eltudom adni aranyért valahol? Ha nem, akkor hogyan lehet aranyom?

#hongfoglaló
2013. aug. 12. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehetséges, pont azért csinálták, hogy elértéktelenedjen. Ha nem ekarsz igazi pénzért aranyat venni, akkor is tudsz szerezni, csak lassacskán. Éles játékban vannak ún. kincsesládák (minden játékban 1), igyekezz te elfoglalni először azt a megyét, ahol van. Abban lehet arany (50-5000 között) vagy segítség. Meg a napi első éles játék után nyitogathatsz még külön adott számú ládát (ez a szintedtől függ, meg attól. hogy belépsz-e minden nap). Ez minden éjjel 2-kor töltődik újra.
2013. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg néha jobbra a reklám helyén is megjelenik 1-1 láda, abban is lehet arany.
2013. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :)
2013. aug. 15. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!