Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik ha ördög leszek...

Mi történik ha ördög leszek Csábításból jelesben?

Figyelt kérdés
A 6. epizódban tudom hogy benne lesz Ligh és ki kell választanom hogy ördög vagy angyal leszek. De én ördög akarok lenni mert tetszik Ligh :) de tudnom kell hogy mi történik ha szétszakítom a párost, mert azért nem akarom egy srác miatt elszúrni az egészet.

2013. aug. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha ma mindenki ezt a kérdést tenné fel.:D Ha elcsábítod Leightet akkor Rosaval rosszban leszel.Nem éri meg,valaki azt mondta a 14-17 epizódban csak Rosára számíthatunk,mert mindenki elfordul tőled.De ha kiderül hogy egymás ellen fordítottad őket,nagy bajban leszel,és lehet lesznek ennek következményei.Én angyal leszek.Szerintem hozd inkább össze őket!
2013. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kár, pedig meg szerettem volna szerezni Lightot :/
2013. aug. 14. 01:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbírod,nem tudom,valaki mondta hogy a 14-17 epizódban ez lesz,nem tudom.Amúgy bejelölsz barátnak?A nevem Ixtrix. :)
2013. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,ha összehozod őket kapsz ajándékot!Még kifelejtettem azt hogy ha összehozod őket,kapsz Rosalitától egy ruhát,és egy képet,választhatsz majd:

Natanielről

Castielről (fekete hajjal)

Lisandelről

Ezt egy videóban láttam:(6 epizód) http://www.youtube.com/watch?v=dbyXdHcN7CY

2013. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) persze megjelöllek ;)
2013. aug. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!