Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 ingyen/tört...

Battlefield 3 ingyen/tört online co-op mód?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=Phl-rROmOMY rátaláltam erre a videóra,nem tudom hogy milyen módban játszanak,de nem igen tudom elképzelni,hogy ők megvették a játékot :D milyen mód ez amivel ők játszanak? lehet játszani tört verzióval is így?

2013. aug. 13. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor.
2013. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig képzeld el mind a ketten megvették. Ráadásul Szefi a Premium Editiont. HErBY- ről nem tudom, de ő is megvette.
2013. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lenézés képpen írtam,hogy nem tudom róluk elképzelni,csak sok videót látok Herby-ről is,hogy minden játékot kipróbál,nem gondoltam,hogy meg is veszi.Amúgy jó lett ez a videó is ,lehet rajta jókat röhögni.Azt hittem valahogy már megoldották,hogy törtel is lehet multizni.
2013. aug. 13. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindet nem is veszik meg. De erről tudom, hogy megvették, mert mondták régebben.

Igen, én is szerettem mikor közösen videóztak, de sajnos úgy néz ki több közös videójuk soha nem lesz.

2013. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg, pár száz forintokért lehet szerezni premium nélkülit...
2013. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ingyen van Originen az alapjáték, június 3-ig.
2014. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!