Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unatkozook! Mi a legjobb...

Unatkozook! Mi a legjobb játék a gépen ami nem foglal sok helyet a gépen ( C lemez meghajtó)?

Figyelt kérdés

Kaptam 1 kutyát :D aminek örlültem is de sajnos ebbe a nagy melegbe alszik és had aludjon ő is és addig enyém a gép :)

De sajnos nem tudom kihasználni mert estefele játszok a kutyával :D

Valami jó játék a gépen ami nem foglal sok helyet a C lemezmeghajtón mert elég kevés a hely és anyu monda hogy ne legyen túl tele :S Köszi előre

11/L



2013. aug. 13. 21:19
 1/3 -Igazmondó- ***** válasza:
Játsz online játékokkal. Rengeteg van, biztos találsz valami jót, csak böngéssz.
2013. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van facebookod, ott találhatsz magadnak. Mivel nem tudom mennyire értesz a géphez, és mik tetszenek, ráadásul lány vagy, nehéz játékot mondanom. Esetleg a Márió mint örök kedvenc. De mikor azt telepíted, ne legyen bepipálva semmi olyan, ami a toolbart szót tartalmaza. Mert akkor a böngészőn megjelenhetnek fölösleges sávok. Ha leírnád mennyi hely az amit anyukád átenged könnyebb dolgom lenne. De szerintem inkább böngészős játékok kellenének neked.


16/F

2013. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm :D Hát azOnline játékokat nem szeretem annyira :S Van facebookom de már minden játékot meg is untam rajta :S és amúgy a megengedett hely: azt ponntosan nem tutom megmondani de 2,28 GB van és annál sokkal kevesyennet foglaljon :D
2013. aug. 14. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!