Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MI ez a humble bundle dolog?

MI ez a humble bundle dolog?

Figyelt kérdés

[link]

teszem azt, jelenleg fut egy akió, mi szerint megkapok egy valag játékot kb 5 dollárért, ebből oszthatok pénzt a rászorulóknak és az idseseknek, ha én befizetek kb 2 ezer forintot, akkor megkapom az összes játékot originen (és steamen amit ott kérek) és örök idejűleg az enyém lesz, vagy egy idő után elvesznek a játékok?


2013. aug. 14. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy minimum ár, ami asszem 1$, amit ha kifizetsz, akkor megkapod az alap játékokat. Viszont ha az átlagnál többet fizetsz, ami akkor amikor én perkáltam még 4,60$ körül volt, akkor pedig megkapod azokat a játékokat is, ami lakat alatt van.


Örökre szól és igen, Originen és Steamen kapod meg őket. Én már megvettem és egész jó bundle.


Jelenleg ebből pénzt az EA nem kap, mert minden bevételt jótékonysági célokra ajánlottak fel, de máskor lehet adni valamennyit a kiadónak/fejlesztőnek is.

2013. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én 6 dolcsit osztottam el, minden kapott 1 dollárt, a mirrors edge már le is jött xD

de wifivel a bf3-ra 2 napot ír xD

2013. aug. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!