Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlotok jó, és sokáig tartó...

Ajánlotok jó, és sokáig tartó PC játékot Co-op (lan) multiplayerhez? Olyat, amit könnyen el lehet indítani co-opban. (pl. SWAT4)

Figyelt kérdés
Tehát olyan játékokat keresek,amiben a kampány módot lehet kivinni a barátommal,vagy botokat lehet öldösni. Ha lehet inkább a kampányt vinnénk,és valami értelmes játékot szeretnénk. Saint's Row The Third-et próbáltuk,de most valami értelmesebbel is szeretnénk játszani. És semmiképp se legyen fantasy.

2013. aug. 16. 07:18
 1/6 lambera ***** válasza:
Far Cry 3, Cod5 World at war , Borderlands 2 , Left4Dead 2 Ezek jó játékok, Egyjátékos mód is nagyon jó bennük, és co-op ba is jó
2013. aug. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lambera ***** válasza:
Nekem is van egy kérdésem , biztos megtalálod a te kérdésed fölött van, az a kérdés hogy ilyen gépen menne e a far cry 3 ?
2013. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia Lambera,mindegyikkel játszottam már és vagy kivittem őket,vagy nem jöttek be,vagy nem működtek.

És a kérdésedre válaszoltam,mielőtt még ide írtál volna. :)

2013. aug. 16. 08:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Jöhet még...
2013. aug. 16. 08:29
 5/6 anonim válasza:
Payday 2 :D
2013. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Survarium ez még nem jött ki majd csak decemberbe de nagyon jó játék lesz :D
2013. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!