Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dobermann plüss?

Dobermann plüss?

Figyelt kérdés

Valaki nem tud olyan helyet, ahol dobermann plüsst lehet kapni? A neten sehol nem találok, de lehet én keresem rosszul.

A párom imádja ezt a fajtát és egyszer említette, hogy mikor kint van külföldön dolgozni, örülne, ha tudna valamit szorongatni esténként, ami rám emlékezteti.

Párnára nem nyomtattatok képet, mert azt nem rég csináltattam neki és lelőttem a meglepit, de ezt viszont nem szeretném.

Szóval valaki tudna segíteni nekem weboldalak linkjével vagy bármivel? :)

Előre is köszönöm!



#plüss #dobermann plüss #kutya figura
2013. aug. 16. 08:43
 1/3 anonim válasza:

[link]


Bár nem dobi néven fut, de a mintázata alapján akár arra is asszociálhatnánk, legalábbis nekem rögtön az ugrott be róla.

2013. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vagy esetleg ez?

[link]

2013. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én igazából olyan dobermannt keresek, aminek a füle is az égnek áll :) De igazából nem kell feltétlen dobinak lennie, csak egy elképzelés volt. Sajnos lövésem sincs, milyet vegyek neki. Én ilyen dolgokban nehezen döntök, mert mindig a legjobbat szeretném neki csak sajnos most szűkösen vagyok :(
2013. aug. 16. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!