Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami értelme a Homestuck...

Van valami értelme a Homestuck játéknak?

Figyelt kérdés
Nem jutottam sokáig (kb 15-20 oldalig), de komolyan erről fog szólni a több mint hatezer oldal? Játék ez egyáltalán? Elolvasok pár mondatot, aztán rá kell kattintani a következő oldalra, ott újra elolvasok pár mondatot, aztán kattintanom kell... Olyan mint egy könyv azoknak, akik nem szeretnek olvasni (merthogy minden oldalon minimális írás van, meg egy gagyi kép, és annyi) Miért vannak úgy oda vele? Csak én nem látom a lényeget?
2013. aug. 16. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sokat olvastam róla és nagyon érdekes.

Ez egy online képregény,ami azt az érzést kelti hogy egy játékot játszol,miközben a karakterek játszák a magukét.

Egy paradox-szerűség.

Azt hiszem konkrétan arról szól az egész sztori hogy pár gyerek egy játék segítségével véletlenül elhozza a világvégét,de ugyan azzal a játékkal teremthetnek egy új világot(mivel a játék valójában csak álca,igazából egy univerzum teremtő masina) ha végigjátszák és nyernek.Ez egy másik univerzumban is lejátszódik,a trollok világában,azzal a különbséggel hogy ők már többször játszották de mindig vesztettek és mindenki meghalt.Ők teremtették a világot amiben a főszereplő 4 gyerek él(t)Egy ponton találkozni fognak és együtt próbálják megverni a játékot.

Én is csak kapargatom a felszínt,úgyhogy nem tudok sokat arról hogy konkrétan mi történik benne,de sok elemzést olvastam.

Egyáltalán nem olyan bugyuta mint ahogy kinéz.Oké,sok baromkodás van benne,de az egész nagyon aprólékosan és részletesen van kidolgozva.A sufnindexek működése,a trollok szociális rendszere,az ősök és leszármazottak kapcsolatai,az időugrások és karakterváltások...nagyon hiper egy képregény.

Bátran állíthatom hogy ez a cucc SOKKAL BONYOLULTABB felépítésü és rendszerű mint bármely könyv amit eddig olvastam,pedig könyvjelszővel a számban születtem.

Oh és a gagyi képről szólva,az egész MS paintben van rajzolva és hááát...

[link]



...ez azért nem semmi.

2014. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!