Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Multiplatform játékok terén...

Multiplatform játékok terén igaz, hogy az Xbox a nyerő, vagy a legújabban kiadott játékok már szinte elhanyagolható "szépségbeli" különbséggel futnak mindkét platformon, Xbox360/PS3 egyaránt?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha lerágott csont, eddig PC beállítottságú voltam, most kezdtem el csak foglalkozni a konzolok világával.:)

2013. aug. 18. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:

a PC jobb a konzoloknál

és az "elhanyagolható "szépségbeli" különbségek" voltak alapból jelen, mivel a legtöbb multiplatform játék annyiban volt szebb Boxon hogy volt elsimítás vagy jobbak/erősebbek voltak a fények/színek

ma már egyformán néznek ki

Látványos különbség csak a Skyrim és a Bayonetta játékoknál észrevehető, mert azt a fejlesztők bénák voltak rendesen átvinni PS3-ra

2013. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

csak egy dolgot felejtessz el drága előttem válaszoló

egy olyan pc amin az összes játék amiről itt szó van fut az minimum 150 ezer monitor nélkül aztán 2 év múlva cserélheted benne a dolgokat ha full grafot akarsz a konzol ezt megoldja 70 ből és mi ki jön rá az fut

de hogy ne offoljak tényleg semmi külömbség

2013. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, de a konzoljátékok olyan médiumnak felelnek meg ha PC-n a high-hoz hasonlítjuk
2013. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!