Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok valami jó, nem...

Mondanátok valami jó, nem pay-to-win böngészős játékot?

Figyelt kérdés

bővebben: Eddig rengeteget játszottam 'rendes' játékokkal. Viszont szeptemberben egy nagyon kemény osztályban fogok kezdeni. Tehát nem sok időm marad majd a tanulás mellett. Szóval keresek egy olyan böngészős játékot, amivel ellehet napi 30-60percet játszani. Műfajt nem mondok, mivel nem vagyok igazán témában. Régebb játszottam pár Bigpointos címen, mint pl. Darkorbit, Drakensang és Deepolis. Na ilyen ne legyen, mert ezekben idő- vagy dollármilliomosnak kell lennem, hogy elérjek valamit. Másrészt akciójáték(?), tehát az élet csak akkor zajlik, ha éppen játszom.

Mindezek alapján, gondolom valami stratégia/építgetős dolog az amit keresek. Persze nyitott vagyok másra is.

Ha lehet konkrét játékokkal gyertek, ne mmohut.com összessel :) Nagyon nagy a választék és a legaddiktívabb/legjobb/legtöbb játékossal rendelkező/leg%!+!/leg!+%!+/ játék köllene.



2013. aug. 18. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Iskola Online
2014. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!