Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA sorozatnak melyik a...

A GTA sorozatnak melyik a legjobb része?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
A második. Az még kellőképpen humoros volt. És ingyenes.
2013. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a Grand Theft Auto IV nekem az a kedvencem csak még nem bírtam vele játszani xd én ezt ajánlom.Szerintem jobb mint az V meg a többinél is sokkal jobb :D
2013. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk az ötödik rész meg sem jelent még, szóval nem értem mi alapján jobb a negyedik.
2013. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Az 5-ik már megjelent youtubeon is néztem már róla videókat kül a gta IV Ről :D http://www.youtube.com/watch?v=rHavmizQ_EQ
2013. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy GTA 4-es videó.
2013. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb a gta3 lett.
2013. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

de ha már gta5-ös videok akkor tessék..:D


bár nem hinném hogy a fanok nem látták már...


http://www.youtube.com/watch?v=N-xHcvug3WI

2013. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen ez egy részlet a játékból. Reklámcélokra készült. Még nem jelnet meg.
2013. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

1. rész nagyszerű volt, mert forradalmit alkotott anno. Nem volt egy hozzá fogható játék sem.

2. rész még nagyszerűbb lett; nem alkotott forradalmit, viszont jól kiegészítette az első részt.

3. rész megint forradalmi volt, nem volt hozzá hasonló játék akkoriban, ráadásul a hangulata is fenomenális volt.

Vice City eléggé gyenge lett, nem szerettem. Egyszer végigszenvedtem magam rajta, de bőven elég volt.

San Andreas egész jó lett, mert sok mindent lehetett benne csinálni, viszont mégsem volt annyira hangulatos, mint a 3. rész.

4. rész nevetséges volt. Jó lehetett volna, ha nem próbálkoztak volna ennyire lapos játékmenettel.


Szóval szerintem a legjobb az 1. és a 3. rész. Az 5. részben erősen kételkedem, hogy tudna annyira újat mutatni, hogy elájuljak tőle. Főleg úgy, hogy szros XBOX-ra készül... Nem számítok túl sok jóra tőle.

2013. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 -Igazmondó- ***** válasza:
3as talán a kedvenc és a SA.
2013. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!