Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ben hogyan...

Sanyi1234567890 kérdése:

League of legends-ben hogyan találhatnék eune szerverre 1 csapatot? (lol-hungary-n nem válaszolnak)

Figyelt kérdés

lv30 vagyok, mindenhol szeretek játszani, de főleg top és mid. Ranked 4 vereség, ép ezért is keresek 1 csapatot mert utálom hogy én szívvel lélekkel játszok, 3-0 ba vagyok úgy hogy a gankeket is kapom, a többiek meg 4-0 meg disconnected....


Ranked, sima 5v5, 3v3 én csak 1 jót szeretnék játszani :D


teamspek3, skype van ha ez szímít


2013. aug. 19. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha gondolod nekünk van egy kis csapatunk ami haverokból áll és nap mint nap jó pár meccset letolunk. De mi azért már 300-400 win-esek vagyunk és ranked soloba is silver division. Mondjuk a top/mid általában nem szabad inkább a botlanen (adc/supp) illetve néha jungleba van szabad hely ha nincs kedve oda menni senkinek. De azért megnézhetünk hogy játszol. EUNE: wazzapbro a nevem vegyél fel ha gondolod.
2013. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!