Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends normál...

Veszhelyzet kérdése:

League of legends normál pontozás?

Figyelt kérdés
Üdv! Nézegettem mostanság,hogy a 3v3 normált és az 5v5 normált a profilon egy kalap alá sorolja.Minden meccs végén ha rámegyek a nevemre ugyebár az adott meccs után (pölö 5v5) akkor csak az 5v5-öt írja ki,hogy mennyit wineltem.Kérdés:Ha 5v5 és 3v3 at egy kalap alá sorolja a profilon,mint assist,win,creep,akkor haspacsi 300 winnél átugrik nekem platinumra,vagy feltétlen kell csak 5v5 300 win? MERT! amikor 100 lett a profilon akkor még mindig csak silver volt.És msot a platinum assistra gyúrok,de félő,hogy hiába lesz 5k assist,ha 5v5ben ~ 3500van.A válaszokat előre is köszönöm szépen!!!!

2013. aug. 20. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A 3v3-at meg az 5v5-öt a LoL egy kalap alá veszi az ilyen rangosztás tekintetében. De mindegyiket külön is írja.

100winnél mindenkinek silveres a rangja mivel csak 200winnél ugrik át goldra. És igen 300winnél megy át platinumba.

2013. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönm szépen!
2013. aug. 20. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!