Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt egyáltalán nem értem?...

Ezt egyáltalán nem értem? (Skyrim)

Figyelt kérdés
Akárhányszor belépek whiterunba, kiírja, hogy az emberek megtámadnak mert vámpírnak néznek, vagy valami ilyesmi, és ezért nem tudom hogy mit csináljak. nem csatlakoztam a vámpírokhoz, és vérfarkas sem vagyok. légyszives segítsetek, mert nem tudom mit csináljak :(

2013. aug. 20. 11:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
meg néha azt is hogy forrong a vámpírvérem a napon, pedig nem változtatott át a csávó (ja és a dawnguard fentvan)
2013. aug. 20. 11:36
 2/13 anonim ***** válasza:
Vámpírhoz nem kell csatlakozni. Ha egy barlangban pl összefutsz egy vámpírral és az szív a véredből (nem megharap, hanem csak olyan, mintha varázsolna rád és egy ilyen pirosas fénycsíkot küld rád), akkor 3 nap után vámpír leszel. Ez alatt a három nap alatt még tudsz tenni ellene, ihatsz olyan löttyöt, ami piros mint az életerő ital, és kitisztít minden káros hatást, vagy Talos oltárát megérinted. Ha átváltoztál, akkor innod kell vért, ha vámpír akarsz maradni és nem akarod, hogy észre vegyék rajtad, de vissza is lehet változni. Egy küldetéssorozatot kell végig csinálni hozzá. Csak éjszaka térj be bármelyik fogadóba és érdeklődj a fogadóstól pletykák után, ő beszélni fog neked egy Falion nevű férfiről, aki Morthalban lakik. Onnantól már csak követed a küldetést és a végén visszaváltozol emberré.
2013. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem köszi :) és ha megint megtörténik, akkor mivan? vagy már többször nem fog a küldi után?
2013. aug. 20. 11:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer megtörténik, akkor nem tudom, hogy lehet e még menni erre a küdlire, de figyelj oda mindig, ha vámpírral harcoltál, utána igyál tisztító italt és nem lesz gond. :)
2013. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy ha bemegyek whiterunba automatikusan mindenki rámtámab (meg az elderscrollos csajszira aki velem van), és nem tudok betérni a fogadóba. na ilyenkor mivan, :S
2013. aug. 20. 11:52
 6/13 A kérdező kommentje:
ja és ez este volt
2013. aug. 20. 11:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor muszáj leszel vért inni. http://www.youtube.com/watch?v=F2dBV5nNt40 Itt van, hogy hogy kell. Vagy, ha nem tudsz bejutni ide, akkor csak keress egy random alvó embert bárhol. Ez csak szemléltető ábra.
2013. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ok köszi. és ha van nálam olyan blood potion vagy mi?
2013. aug. 20. 12:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, ennyire nem vagyok otthon a témában, még sosem voltam vámpír Skyrimban. Csak PC Guruból írtam ezt is, mert emlékeztem, hogy múlt hónapban pont volt egy ugyanilyen kérdés a játék mentőövben. :D
2013. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja értem :D végülis megoldottam. addoltam potion of blood-t és nem támadtak meg. Kösz a segítséget!
2013. aug. 20. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!