Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 3 eredeti game? Hogy...

Crysis 3 eredeti game? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni a Crysis 3-mat, és az lenne a kérdésem, hogy ha felteszem rendesen a játékot és multizni akarok, akkor be kell tenni a cd-t vagy nem? (életembe nem vettem még eredeti játékot)

Kell-e patchelni rendesen-e a játékot, mivel adtak hozzá ki patcheket, nem tom hogy ez most csak a tört verzióra tartozik, vagy az eredeti game-ra is? mert ugye adtak ki eddig 3 patchet ( 1.1, 1.2, 1.3, de az 1.3ról azt olvastam, hogy az lassulást okoz a játéknak szóval azt nem érdemes letölteni, valóban igaz ez?) Xfiren is lehet szerókra csatlakozni?

Meg ha mégse venném meg eredetibe, akkor valaki legyen olyan szíves és írja már le, hogy lehet e multizni tört szerókon, nagyon megköszönném! KRITIZÁLÓK KERÜLJENEK!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 20. 12:20
 1/1 anonim válasza:
Szia! nem kell betenni a cd-t az origin megnyitja sztem multizni nem tudsz vele ha nem veszed meg de nem biztos
2013. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!