Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért raktak a fifába magyar...

Miért raktak a fifába magyar szinkront ha egyszerüen élvezhetetlen lesz töle a játék?

Figyelt kérdés

Pld. a játékosok 90% át nem is mondja, és ha egy kissebb csapattal kezdem a karriert szinte meg se szolal.Miért lett volna nehèz a kisseb csapatokba játszok nevét is belerakni? Vagy h minden mecs elején ugyan azt modja kiegyenlitett meccs lesz meg egyenlö ellenfelek, közbe meg egy 5 csilagos csapattal vagyok egy fél csillagos ellen.

Igy nem sok értelme van a magyar kommentàtornak szerintem.

Talán a fifa 14 be már jobb lesz?



2013. aug. 20. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Váltsd át angolra, biztos át lehet.
2013. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angolon van mer már nem birtam a magyart. De ha már van magyar kommentátor miért nem csinálják meg jobbra?
2013. aug. 20. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert magyar, és Magyarországon szarba nem nézik a videojátékokat, mint iparágat. Meg annyiért, ahányan megveszik a magyar verziót nagyon nem is éri meg komolyabb szinkront készíteni. A Witcher is kapott egyet, de olyan beleéléssel beszélnek (mármint az a 4-5 ember, aki leszinkronizálta azt a kb 200 karaktert, akivel beszédbe elegyedhetsz) a legrázósabb helyzetekben is, mintha egy bevásárló listát olvasnának. Ez van, ezt kell szeretni, nem hiszem, hogy lesz jobb. Éljenek a feliratok!
2013. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a feliratokba igazad van azzal hibázni nem lehet sokat
2013. aug. 20. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Max igazad van borzasztó a magyar komment,nem akarlak elkeseríteni de a 14 se lesz jobb. Én letöltöttem a német és orosz kommentárokat is,felváltva használom őket.
2013. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!