Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad az nfs most wanted?...

B.e.7 kérdése:

Miért akad az nfs most wanted? (újabbik része) Szerintem ezen a gépen simán mennie kéne. (többi lent)

Figyelt kérdés

itt a gépigény:

-intel core i5-2430M 2,4GHz with Turbo Boots up to 3,0GHz

-NVIDIA GeForce GT540M 2 gb,Up to 4095 MB TurboCache

-8gb ram

-2 videókártya van benne ,de mindig alkalmazkodik a program/játékhoz amúgy egy intel hd 3000.

-Egy acer aspire 5755g laptopról van szó,és kérem senki ne mondja azt, hogy a laptop nem játszásra való... köszönöm a válaszokat.

Ha tudtok más játékot is ,amit visz a laptopom akkor jöhetnek azok is:)


2013. aug. 21. 00:27
 1/2 anonim válasza:

Üdv! nekem is laptopom van , AMD konfigos.

mediumon futott fél évig tökéletesen , frissítettem a video kártyát pár hete, s azóta nekem is akad, a régi driver már nem elérhető, mert um. " javították annak a hibáit". Több fórumon azt olvastam, hogy hiába erős a laptop, összességében nem felel meg a gépigény, ilyen pl: GTA 4 FPS hiba, vagy mondjuk a Need For Speed Run, a Run hoz már van FPS unlock , a Most Wantedhez eddig nem terveztek.

2015. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hirtelen sokat változik egyik pillanatról a másikra az fps, miközben mész, tehát egy ideig 60 fps, aztán leesik 30-ra. megoldás lehet, ha megpróbálod bekapcsolni a vsync-et, ill ha be van kapcsolva, akkor kapcsold ki.

Mivel erős géped van, jobb bekapcsolni, ha kevésbé, akkor jobb kikapcsolni, ha lehet állítani...

2015. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!