Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL - Valaki pontosan megtudná...

LoL - Valaki pontosan megtudná mondani, hogyan van ez az új Draven passive?

Figyelt kérdés
Mitcsinál, mirejó, hogy kell használni
2013. aug. 21. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen, ha Draven megöl egy Miniont akkor kap 1 Stacket, ha a Q képességével öli meg akkor 2 stacket, ha chapionba üt a Q képességével akkor is kap 1-et (ez nem biztos rég voltam dravennel az új passiveja óta), ha Draven megöl egy játékost a Stackjeinek a fele elmegy, és azt megkapod goldba (1 Stack 3 Gold), tehát van 100 Stacked, megölsz egy Championt, lesz 50, és te a kill mellett kapott pénz mellé kapsz + 150-et, miért? Mert az 50 stack ami lement az átment goldba és mivel 1 stack 3 gold, a 3 szorosát kell venni, tehát 150-et, (én úgy szoktam a haverommal hogy én Dravenezek, ő meg valami olyan karival amivel easy a kill, ő folyton ől én meg folyton minizek, és miután van 700-800 akár 900 stackem, onnantól kezdek el ölni.
2013. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) ment a zöld pacsi :DD
2013. aug. 23. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!