Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Batman Arkham Asylum segítség?

Batman Arkham Asylum segítség?

Figyelt kérdés
A betegkezelőben vagyok, három fegyveres ellenséggel egy szobában. Hiába indázok a vízköpőkön, hiába lövöm őket a denevéres bumeránggal, végül mindig meghalok és nem tudok tovább jutni.
2013. aug. 22. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Épp nemrég vittem végig. Valami rémlik, de pontosíts kicsit, ha tudsz. Kiírja a feladatot, hogy mit kell csinálnod, dobd be ide azt a szöveget (vagy egy print screent).


De azért megpróbálok látatlanban segíteni: vagy meg kell ölnöd őket, úgy, hogy egyesével, tehát várd meg, hogy elszéledjenek, vagy pedig csendesen kell átlopóznod a következő helyiségbe. Szerintem az első lesz.


Megdobod bumeránggal, elájul kicsit, lerepülsz és megölöd, utána gyorsan felrepülsz az egyik ilyen szoborra és ezt megismétled a többivel is. Egyébként érdemes hamar upgradelni a "fejjel lefelé lógást" (az angol neve most nem ugrik be), az eléggé megkönnyíti ezeket a feladatokat.

2013. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Megfigyeled, merre mozognak, a legmesszebb állót elintézed, felmész egy vízköpőre, továbbmész a legmesszebbire, és várod, hogy újra járőrözzenek. Ezután választasz, hogy ledobod az egyiket úgy, hogy elkábuljon, elessen, addig elintézed amásikat, vagy az előző módszerrel operálsz.


Sok sikert!

2013. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nehezen, de elintéztem őket, kitaktikáztam... erre Joker rám küldött még hármat. Csak amikor azok kinyírnak, visszakerülök az előző háromhoz.


De nem baj, jó játék ez, kell a kihívás, igaz még nagyon az elején vagyok, de teljesen berántott. Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 23. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Eze ka videók a segítségedre lehetnek: http://www.youtube.com/watch?v=QbX3DXTZtkA


Az elejétől halad, és tlejesen végigviszi a játékot. Keresd me ga részt, ahol jelenleg vagy, és nézd meg, hogy csinálja. Én is használtam, amikor fogalmam sem volt, mit kellene cisnálni, 1-2-szer nagyon jól jönnek ezek - Van külön Riddle-jeles is, ha össze akarod őket szedni, az is megér egy misét :).


Jó játékot!

2013. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!