Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount & Blade with Fire and...

Mount & Blade with Fire and Sword-ban törtön, hogyan lehet multizni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném (még) megvenni a játékot ( de megszeretném), viszont addig is kipróbálnám a multiplayert. Viszont ami most van meg nekem az azt csinálja, hogy ha fellépek egy szerverre ( jobb esetben ) akár 1 percig tudok fent lenni ( üres szerveren volt ez a "jobbik" eset) aztán meg ledobott ( You are kicked from the server ). Van valami progi erre?

2013. aug. 22. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sokat szenvedtem vele és hát sajnos nem jöt össze, de nem rég egy másik hasonló játékot találtam ami szinte jobb és élethűbb is, bár lovon nem lehet menni. De azzal megy a tört multi.


Neve: Chivalry Medieval Warfare

2013. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[előző vagyok]


Ha érdekelne multi írj privátot és segítek (ha nem menne)

2013. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ismerem de nekem a M&B kell ;)
2013. aug. 23. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
vAN A MounT & blade Warband is, az jobb is mint a Fire and Sword, illetve ott lehet multizni törttel is. Ha a hivatalos oldalán töltögeted le mindig a legújabb verziókat mihént kijön, amúgy nem tudsz multizni.
2013. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!