Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tekkit 1.6.2 hogyan?

Tekkit 1.6.2 hogyan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy hogy paszírozzam bele a tekkitet egy 1.6.2 es kliensbe? xD mivel ez hülyén hangzik, kicsit kifejtem:ugye mostanában az 1.6.2 es kliensek olyanok hogy van nekik egy versions mappa és akk benne még mappák pl 1.2.5 és abban nemám az 1.2.5 ös minecraft fájlok lennének, hanem 1.5.5.jar és 1.2.5 json nah és tekkitre azt hogy? vagy én nem értem... kéne nekem tekkit.jar és tekkit.json valaki tudna linket küldeni? vagy segíteni? akár privit is írhattok...

2013. aug. 22. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki se jött még az összes modja :D
2013. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem úgy értem... hanem hogy az 1.6.2 es kliensbe vagyis amiben több verzió van uye a versions mmappába, tekkit 1.2.5 öt szeretnek... de hol találhaok tekkit.jar -t és tekkit.json -t?
2013. aug. 23. 14:12
 3/3 Etho ***** válasza:

nézz róla tutorialt.Meg persze a Google a barátod ;)

ha akarod én is elmagyarázom az én módszeremmel xD

Írj privit ha érdekel.

2013. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!