Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék tetszett eddig...

Melyik játék tetszett eddig legjobban életetek során?

Figyelt kérdés
A játék címét és hovatartozását is írjátok le, legyetek szívesek!

2013. aug. 22. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legend of Grimrock

Broken Sword sorozat

Syberia I

Return To Mysterious Island

Skyrim, Oblivion, Morrowind

Hitman 2-3-4

2013. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szubjektív vélemény

Stratégia legjobbjai: Command & conquer, Heroes of might and magic, (asszem mind amerikai)


Fps játék: Serious Sam (horvát) Call of duty, Far cry, Bioshock (amerikai)


Rpg: The witcher (lengyel)

2013. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Személy szerint az alábbiak tetszettek:


RTS: Empire Earth (örök verhetetlen kedvencem ebben a kategóriában)

FPS: DooM 1-2 (igen, a pixelesek a kedvenceim)


És még a Mount&Blade Warband is tetszett, bár nem tudom, hogy milyen kategóriába kéne sorolni (ilyen középkori FPS, de van benne egy kis RPG).

2013. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beyond Good and Evil
2013. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


#3

"FPS: DooM 1-2 (igen, a pixelesek a kedvenceim) "

Miért, mi baj van vele? Az egy teljesen jó játék, régen én is imádtam. Az, hogy pixeles az semmit nem ront a játékélményen. (Vagy miért játszik állati sok tizenéves a Minecraft szarral? :D)

2013. aug. 22. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
attól hogy neked nem tetszik egy játék attól még nem kéne leszarozni , én se mondom az assasins creed re hogy szar mer t nem szar csak nekem nem jön be.
2013. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 seli20 válasza:
Nekem eddig a Half-Life 1 és a 2 összes epizódja, és a Garry's mod tetszett a legjobban. Most kezd bejönni az assasins's creed is a képbe :) (van könyvem is belőle (Assasin's Creed : Reneszánsz))
2013. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ami számomra nagyon közel áll a szívemhez az a red dead redemption a játék nagyon ott van (amcsi)

csak konzolon van :/

2013. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert ilyenkor sokan ugranak a korosztályomból (mivel én is tizenéves vagyok, szám szerint 14, csak nem a Minecraft típus), hogy "FÚÚJ azzal a pixeles sz..ral! Hogy lehet azzal játszani?" Állandóan fikázzák, aztán amikor megmagyarázom nekik, hogy a Doom nélkül nem nagyon lenne Battlefield meg CoD, akkor azért hallgatnak egy darabig... de ezt is csak kevesen hiszik el.
2013. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"attól hogy neked nem tetszik egy játék attól még nem kéne leszarozni , én se mondom az assasins creed re hogy szar mer t nem szar csak nekem nem jön be."

A kedves válaszoló ezt nekem címezte. :)


Szabad világban élünk (most még - egyenlőre), tehát azt szarozok le, amit akarok. Ráadásul egy Minecraftot ne hozzunk már képbe... 21. századi játék, ne rontsuk már a színvonalat! Egyébként meg nyugodtan leszarhozhatsz ugyanúgy te is akármit. Csak az AC és a Minecraft között van egy icike picike, pár fokos eltérés. (Egyébként sose játszottam az AC-vel. Legalábbis saját eszközön nem.)

2013. aug. 24. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!