Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » HU-minecraftra Mo'Creatures mod?

HU-minecraftra Mo'Creatures mod?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám telepíteni a hu-minecraftra a Mo'creatures mod-ot? nem találtam hozzá semmit, de azt olvastam hogy a sima minecraftra való nem jó ehhez...

#letöltés #Hu.minecraft
2013. aug. 24. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt javaslom nézd meg a www.skydaz.com oldalon , ott szerintem telepítővel fenn van , de ha nem találod skydaz-on , keresd a 9minecraft weboldalán , ott minden modról van legalább egy fájl , ami legalábbis kijött .
2013. aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hu-minecraft nem engedi a modok telepitését, mert én már próbáltam de még a TooManyItems módot sem engedi (profi módoló vagyok)! Szerinterm próbálkozz letölteni egy crackelt minecraftot és azon talán megy... A legfontosabb, hogy legyen minecraft.jar file-od! Az a módolás alapja.
2013. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!