Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty: Ghosts és a...

Call of Duty: Ghosts és a régebbi szériák. Ti mit hiányoltok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy nagy CoD fan vagyok, majdnem az összes része megvan, nagyon sokat játszom vele már rég, évek óta.

De azt érzem, hogy a Ghosts nagyon nem fog semmiről szólni. Ami a Modern Warfare-ban jó volt, hogy volt coop mód, azt nagyon élveztük haverokkal. Meg a multiplayer is egész jó volt ott még szerintem.

Aztán a Black Ops 1 multijával már nem játszottam, pocsék volt, nekem a MW jobban tetszett. Inkább sokat zombiztam, na de azt imádtam.

Aztán a Black Ops 2. Itt már bejött a multi is. És a zombi is. De szerintetek nem túl kevés a zombi map? DLC-t nem szeretnék venni, mert a Black Ops 1-hez vettem, de mára már nem találok partyt! Szóval aki szeretne BO1 vagy BO2 zombizni, írjon privátba, és felveszem steamen! Grief módra egyáltalán nem találok partyt, vagy bo1 arcadera.


A Ghost: Azt olvastam, hogy nem lesz se zombi, se coop. Pedig az előző szériákban pont hogy ezek voltak a legjobbak.

Még egy vélemény: A Call of Duty United Offinsive-ben voltak tankok, dzsipek! A Base Assault mód volt a kedvencem! Egy ilyen módot is hiányolok nagyon.

Annyira sajnálom a CoD-ot, a kedvenc játékom volt sokszor, de ha megint 13-14 ezerbe kerül, én nem veszem meg. Inkább GTA 5, ha kijön PC-re :)



2013. aug. 24. 04:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig a cod mindig 10 felett kezdett.


Szrintem például multira a legjobb sorozat lett a bo2 és a bo1

2013. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A BO2-nél már nagyon érezhető, hogy ez az a játék, ahol a legkevesebb idő van az újjáéledés és a halál között.

Nem lehet taktikázni, osonni, az a legjobb taktika a bo2-ben, hogy kiugrasz a fal mögül, leterítesz mindenkit. Nem szabad megállni. És ezt onnan is érzem, hogy eddig nem szerettem a shotgun-t, de a bo2-ben sok pályán csak azzal tudok érvényesülni.

A Payday 2-ben érezhetően gyengén teljesítettem CoD-ozás után, megszoktam a fedezék nélküli gyors darálást.

Battlefield 3 is más, CoD-ozás után nem tudom megszokni a BF-et, nem is látom sokszor, hogy ki öl meg. De BF után a CoD is más, jobban hagyatkozunk fedezékre.

2013. aug. 24. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Cod eddig sem a nagy taktikázásról volt híres.. Ahogy a BF is annyira hirdették hogy így stratégia meg taktika azt még idegesíttőbb volt mint codban. Payday 2 meg ha jól tudom egy only coop játék.


BO2 is oké hogy egy sima cod, de legalább rengeteg lehetőség van benne. Szerintem egyébként már régóta nincs normális FPS pc játék. Önmagukat klónozzák a játékok újabb graffal és minimális újitással. Lásd BF4 kb egy DLChez ér fel, és az új Codban is csak minimális új ötlet. Medal of Honor Warfighter is multkor elég gáz lett. Crysis kihalt...



Talán jövőre valamit okoz a Titanfall.

2013. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ami jónak tűnik viszont, az a Tom Clancy's The Division. Jövőre fog kijönni, nekem eddig a videók alapján tetszik.
2013. aug. 24. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
ha valaki játszik még cod 5 tel zombit az irjon XD
2013. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább nem írom le, mert rohadt hosszú lenne... Annyit mondok, hogy meg lehet nézni manapság még mennyien játszanak az 1,2,4 -el a többi hozzájuk képest szar... Szerintem egy új cod elmenne az elöző dlc -jeként vagyis kb. a 4 óta az 5 kivételével az összes kb egy dlc...
2013. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!