Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az 1.6.2-es bukkit szerveremre...

Az 1.6.2-es bukkit szerveremre nem tudok csatlakozni és az online-mode-ot folyton átállítja true-ra! Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A bat indító fájlba ez van beleírva: java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o false

PAUSE


A tűzfal ki van kapcsolva. A szerver nem hamachis és berírom az IP-t, aztán a beállított szerverportot, amit a routeremen is engedélyeztem és nem megy.



2013. aug. 24. 17:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja! És a szerveren van vagy 20 plugin, melyek közül mindet leellenőriztem és megfelelő a verziójuk, azon kívül amikor tölti be a szerver a pluginokat, akkor ezeket a hibákat is kiírja:


16:52:57 [WARNING] **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!

16:52:57 [WARNING] The server will make no attempt to authenticate usernames. Be

ware.

16:52:57 [WARNING] While this makes the game possible to play without internet a

ccess, it also opens up the ability for hackers to connect with any username the

y choose.

16:52:57 [WARNING] To change this, set "online-mode" to "true" in the server.pro

perties file.

2013. aug. 24. 17:16
 2/7 anonim válasza:
Az inditofjlt nyisd meg txt formában és ott van egy olyan hogy.online mod ott kell átirni akkor nem állitja folyton vissza.
2013. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az inditofjlt nyisd meg txt formában és ott van egy olyan hogy.online mod ott kell átirni akkor nem állitja folyton vissza. ha hasznos avàlasz www.youtube.com/zozidalom ra iratkozz fel ezzelnekem sokat segitesz Es neked nem kerül semmibe.
2013. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ott, az indító fájlban is átírom minden alkalommal és mindig visszarakja true-ra.
2013. aug. 28. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tölts le egy másik bukkitot,vagy írd át mindkét helyen. Ne csak a run.bat-ban.
2013. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Éppen az a gond, hogy ami óta 1.5.2-es bukkitot vagy annál újabb verziót használok, a run.bat-ban és a server.properties-ben is átírom és visszaállítja true-ra az online-mode-ot. Szóval másik bukkit kell.
2013. aug. 29. 09:57
 7/7 anonim válasza:

Szia én nem bukkitot használok hanem spigot-ot.

[link]

nekem is ez a baj, én inkább ezt ajánlom kevesebb lagg :D, és nincs ilyen problémám.

a tűzfaladat kapcsold vissza mert majd kér engedély automatikusan a szerverhez

http://www.youtube.com/channel/UC4AriZv5ogncCNkC9j0OqvQ

remélem segítette mindenkinek :DDD

2013. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!