Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani nekem olyan...

Tudnátok mondani nekem olyan GTA SA magyar szerókat, ami nincs telemappolva (esetleg nincs is). Film forgatáshoz kellene. (? )

Figyelt kérdés
Egy film forgatásához lenne szükségünk egy olyan szerverre, ahol 3-4 embert bevonhatnánk, és mappoltaltan vagy kevésbé mappolt. Értelmes válaszokat kérnék és köszönöm :)

2013. aug. 24. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ezen a szerón sokan vannak max player 30 szeró ip -címe: 91.82.84.189:7777

kocsit lehet hívni, van beültetett verseny, wpack (fegyók: baseball ütő,dessert eagle,hangtompítós de., katana[szamuráj kard], 9mm, m4a1,ak47,reszelt csövű kis puska, combat shot gun, shot gun, (minigun,rakétavető,lángszóró,Drive By,c4 tiltott), dildo [mű fasz] (lila), gránát +1500 db, füst gránát +1500 db, sniper, mp5,tec9,mini uzi de ez igazából mac10, kés,) továbbá jester,stratum,flash,elegy + 1 van de a nevét elfeledtem m1 ezeket lehet tuningolni mint kocsit... kocsi hívás.. /car 400-610 ig vagy a kocsi neve.. teleportálni lehet /lv (las venturas), /ls (los santos) /sf (san fiero), és még sok más.. 3 bicaj ( /car bmx [color1] [color2] azaz pl /car bmx 0 1 ez fekete fehér.. /car mountain bike (montem bájk :D) /car bike (kemping bicó) stb.. ggmm be meg lehet nézni a kocsikat.. admin van sok akinek 5k pont felett van a pontja nekem 3k van :P

egyéb más csak lépj fel erre az ip címre :) :

91.82.84.189:7777 _[H[N]L]_Hun New Life

2013. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyat ami nincs telemappolva!! Nem ilyen gamergyüjtő-kocka szervereket kértem! Olyan szervert, ahol nem lóg minden szar a levegőben! És ha lehet nincs mappolva!
2013. szept. 8. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát olyan szervert Te nem fogsz találni, ahol 1map sem lenne... Már bocs, de a multiplayerbe alap dolog, hogy vannak új mappolt részek. Film forgatáshoz meg szerintem jobb a sima single player. Ott még NPC-k is vannak.
2013. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a szerver tulaja beleegyezése nélkül nem forgathatsz egy szerveren sem, mert jogokat sért/het. És nem is ártana ha a tulaj tudna róla, hogy az ő szerveréről milyen filmforgatások történnek stb. ^^ Én sem örülnék neki, hogy a szerveremen, egy játékos csak úgy forgatna rajta egy filmet, ami a szerver hírnevét teszi tönkre. :3
2013. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De am hogy érted, hogy telemappolva? zsidó csíra fax -.-"
2013. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!