Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2-3 hónapja vettem egy laptopo...

2-3 hónapja vettem egy laptopot win7 van rajta 64 bites tegnap letöltöttem a diablo 2 -t a kieggel, el isindul de fekete kép jön be a sarokban vmi szam jön be egyhelyen majd eltünik. Valaki segítene h pontosan mit is kell csinálni hogy elinduljon?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A játék parancsikonjára jobb klikk, tulajdonságok, és van egy sor amibe lehet írni, a végén game.exe" van, az exe után nyomsz egy space-t (ha van " akkor utána ha nincs akkor csak simán az exe után) és beírod -w, így ablakos üzemmódban fog indulni, ami már működik win7 64 bit alatt. Valahogy így kell kinéznie: "C:\....\Diablo II.exe" -w (ez csak egy példa)
2013. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nemzetes válasza:
Az ablak méretét hogy lehet változtatni? Ugyanis nekem elindult a játék, a fenti beállításokkal, de olyan kicsi az ablak, hogy élvezhetetlen.
2015. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!