Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a 2 fifa között?

Mi a különbség a 2 fifa között?

Figyelt kérdés
fifa 14 és fifa 14 nextgen...a nextgen az ugye az xbox oneos játék ami csak azon fut?
2013. aug. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
a nextgen az xbox one és a ps4, abban különbözik, hogy új motort kap a játék, ezéltal szebb, reálisabb lesz. A PC-seknek meg kiadják a fifa13-at mez és átigazolás frissítésekkel és rányomják hogy fifa14, de ne legyen így és mi is kapjunk újításokat.
2013. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem xbox 360om van :D
2013. aug. 25. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az sem next gen, te is a fifa13-at kapod uj köntösben, de biztosan jobbat mint a pc-sek, a konzolokon mindig jobb a volt a fifa. Ez a két féle fifa14 azért van hogy megpróbálják az embereket a nextgen konzolokra rávenni. Állítólag azért nem adják ki az uj motort pc-re mert kevés ember gépe bírná a játékot futtatni(elég nagy ostobaságnak hangzik) szerintem az sem kizárt, hogy a sony és a microsoft fizetett az ea-nek, hogy csak az ő cuccukra jöjjenek az ujdonságok.
2013. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja azt sejtettem,hogy 360ra kicsit jobb lesz a motor mint pc-re de 150ért én nem veszek onet az tuti :D
2013. aug. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!