Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani egy jó...

TheBoaRain kérdése:

Tudnátok mondani egy jó Metin2 szervert? A többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom,elég ciki,de kedvet kaptam hozzá. Olyan szerverre gondoltam,ahol sokan vannak,nincs sé,max lvl-el kezdesz és csak optolni kell. Royal2-vel és GFMT2-vel játszottam. A Royal2-vek vége,GF-en meg a sé dominál.. :/

14/L



2013. aug. 25. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
max lvl el kezdessz? mi értelme? -_- fos pvp szervert keresel?
2013. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs türelmem fejlődni.
2013. aug. 25. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
hát... akkor ne játsz mmo-kkal -_-
2013. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nicns türelmed fejlődni akkor tényleg ne játsz MMORPG játékkal... Privát szervereknek semmi értelme. Játssz sima metinen, a metin2.HU-n. Ha nem akarsz, akkor javaslom a Counter-Strike 1.6-ot, mortal combatot, vagy a GTA San Andreas-t. Metinen kívül is van csomó jó játék.
2013. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nincs türelmed fejlődni, akkor csinálj egy sárkány sámánt. Szivezz a fiúknak, és akkor húznak is ingyen buffolásért cserébe. Ha rászántad magad GF szerverre, akkor a Pegasus szervert javaslom, azon belül sárgákat.
2013. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!