Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a kalózos játéknak a...

Mi ennek a kalózos játéknak a címe?

Figyelt kérdés
még régen sima xboxon játszottam vele egy csávót kellet írányitani akiről a legelején eldönthettük hogy gyorsabban töltsön ágyút vagy hogy jobb legyen közelharcban és hogy milyen nehézségű legyen a játék ahogy emlékszem a játék naggyát egy hajón töltöttük amivel szabadon lehetett utazni ha a világtérképen találkoztunk egy ellenséges kalozzal és egymásnak mentünk akkor a gép lerakott 2 hajót egy kis vízre ahol vagy szétlőttük egymást vagy nekimentünk ha nekimentünk akkor bevágott egy jelenetet ahogy a főhősünk jobbra balra ugrál az árbocnál és a képernyőn volt egy panel ahol mutatta hogy milyen gombokat kell megnyomni ezután a hajó fedélzetén kellet megharcolni a hajó kapitányával ami ha sikerült kipakolhattuk a szálitmányukat de csak addig amíg a hajónk bírta lehetett benne másik hajókat vásárolni ha jól tudom meg lehetett kereskedni volt 1-2 küldetés ahol belehetett szökni egy bálba meg ilyenek ha valaki ez alapján felismeri ezt a játékot kérem írja le a címét(tudom hogy valamilyen pirates of Carribean volt de akárhól keresem nem találom)

#játék #kalóz #Pirates of Carribean
2013. aug. 25. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Sid Meier Pirates:


[link]

2013. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!