Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok olyan PC játékokat...

Mondanátok olyan PC játékokat amik többször is játszhatók?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 11:56
 1/4 Zeu ***** válasza:

- Total War játékok (ha a küldetést teljesíted többször is izgalmas, világuralomra törve már könnyebben megunható)

- minecraft

- neverwinter nights

- torchlight2


ezeket játszottam újra mostanában :) ha egy játék jó, akkor nagyobb nehézségi szinten újrajátszva még mindig jó kell legyen. Ha meg tetszik egy játék keress hozzá modokat még jó néhány órányi szóríkozást nyújthat utána.

2013. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 -Igazmondó- ***** válasza:

Resident evil 5

Call of duty mw 2

Red alert 3

Sims 3

Crysis stb

2013. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- Diablo 2, esetleg 3. Bár az gyengébb a 2-nél, de én sokszor átvittem őket.

- Új Tomb Raider. Az kb játszatja magát annyira jó, zsinorban 4-szer vittem ki.

- Fallout 3, Fallout New Vegas. Nagyon jó és hosszú, pepecselős, rengetegszer újrajátszható játék mindkettő.

- Call Of Duty: Modern Warfare 3. Sokszor végigtoltam, jó játék.

- Sim City 4. Megunhatatlan, legalábbis nekem. Ha letöltesz mellé ilyen plusz dolgokat még jobb. :)

- World In Conflict. Szerintem az utóbbi évek legjobb RTS játéka, nekem 30-szadszori végigjátszásra is izgalmas volt.

- Europa Universalis új része. Nehéz, de ha rájössz a dolgokra, akkor kb megunhatatlan.

- Need For Speed: Hot Pursuit 2, a 2002-ben megjelent. Szerintem az legjobb NFS játék (játszottam mindegyikkel szóval tapasztalatból mondom)

Kb most ennyi jutott eszembe, ha segített valamit, akkor örülök :)

2013. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

The Elder Scrolls V : Skyrim

Nem tudom, hányszor játszottam újra, de mindig más lesz a játék.

2013. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!