Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez már azt hiszem van külföldö...

Ez már azt hiszem van külföldön. Szerintetek lesz Magyarországon is? The sims3 horse life. Nemrég hallottam csak róla, lehet, hogy külföldön is még újdonság. Tovább, linkek lent

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=e8_dtRilgsQ

És ezt a videót csinálták meg benne. Hát, szerintem ez is horse life-os.

http://www.youtube.com/watch?v=Jv1jqWHi004



#Sims 3 #ló #the sims3 horse life
2013. aug. 26. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak egy rajongó készítette, aki szeretné ha lenne ilyen kiegészítő. Valójában nincs. Egyébként is Magyarországon ugyanakkor szoktak megjelenni a játékok, mint külföldön. Már nem a szocializmusban élünk.
2013. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Áh :(

Csak láttam, hogy beszélgetnek róla, meg minden... Na, mindegy, akkor hagyjuk. :/

2013. aug. 26. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen például azt beszélték róla, hogy tetszik a ló skine, meg honnan vette ezt vagy azt a modellt, mert ő a Pets kiegészítőben nem talál ilyesmit. Szóval a videó nelkészítéséről beszélnek főleg, meg írják hogy tetszik nekik.
2013. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elvileg van valami ilyesmi valahol!De én örülnék annak is ha KÍNAIUL lenne! Elvileg van! Mert akkor hogy csinálnak ilyen videókat képeket?
2013. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez mind a Sims 3 Pets-ben van benne :P
2013. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
:( De én nem tok ilyet!
2013. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!